Hekimsel.com ve Tahlil Sonuçları

Hekimsel.com sitemizde bazı tahlil sonuçlarına ulaşabilmeniz için bazı bağlantıları hem ilgili bölüm yazılarından hem de menü sekmesi içindeki ilgili menü başlıklarından sunmaya çalışıyoruz.  Tahlil sonuçları kavramı tahmin edebileceğiniz gibi çok geniş bir yelpazeyi barındırmakta. Bu başlık altında, kişilerin kendi tahlil sonuçlarını inceleyebilmelerini sağladığımız gibi ayrıca toplumu ilgilendiren bazı tahlil sonuçlarını da yayınlamaya çalışıyoruz.

Tahlil Sonuçları Altındaki Başlıklar

Öncelikle, kişisel her türlü tahlil sonucunuzu e-nabız uygulamasından görebileceğinizi hatırlatmak isterim. E-nabız uygulaması, Sağlık Bakanlığının bir uygulaması olup, e-devlet şifresiyle rahatça kullanılabilmektedir. E-devlet şifrenizi alabilmek için PTT şubelerine başvurmanız gerekmektedir.

Laboratuvar Tahlil Sonuçları

Kişisel tahlil sonuçlarını, kişilerin aile hekimliğinde ve/veya hastanelerde yaptıkları tahlil sonuçlarını görebilecekleri “Laboratuvar Tahlil Sonuçları” başlığı altında topladık. Bu başlık altında da illere göre aile hekimliklerinin ve hastanelerin laboratuvar sonuç ekranlarını paylaşmaya çalışıyoruz. Elbette, tüm illeri paylaşamıyoruz. Ancak, bu paylaşımların sayısını artırabildiğimiz kadar artırmaya çalışıyoruz.

Kanser Tarama Tahlil Sonuçları

Kanser tarama tahlil sonuçları bölümünde, “HPV (Human Papilloma Virus) tarama sonucu” gibi kanserin erken teşhisine yönelik yapılan tahlil sonuçlarını paylaşmaya çalışıyoruz.

Toplum Sağlığıyla İlgili Tahlil Sonuçları

Bu başlık altında da “yüzme suyu tahlil sonuçları” gibi toplum sağlığına yönelik tahlil sonuçlarını yayımlamaya çalışıyoruz.

Yukarıda saydığımız başlıklar ve içlerindeki ilgili tahlil sonuçları sayfalarının hiçbirinin sitemizle ilgisi olmayıp, bilgilendirme amaçlı olarak sadece ilgili sitelerin bağlantıları paylaşılmaktadır. Dolayısıyla, tıkladığınız bir bağlantı sonrası tarafınızdan istenilen bilgilerin çeşitleri ve güvenlikleri tamamen ilgili sitelerin sorumluluğundadır.

Saygılarımla.

PAYLAŞ
Please Login to comment
avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir