Şu An Bulunduğunuz Sayfa Ana sayfa » Tahliller » KTÜ Farabi Hastanesi Laboratuvar Sonuç Ekranı

Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi Tahlil Sonuç Ekranı

KTÜ Farabi Hastanesi

Bu yazı, KTÜ Farabi Hastanesi laboratuvar sonuçları için hazırlanmıştır.Trabzon ilindeki tek üniversite hastanesi olan KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi ayrıca teknik bir üniversite içinde bulunan dünyadaki ender hastanelerden biridir. Köklü geçmişi olan Karadeniz Teknik Üniversitesi ve Tıp Fakültesi Doğu Karadeniz Bölgesinin tümüne yıllarca tek başına hizmet vermiştir. Halen daha bölgede yapılan bir çok hastaneye rağmen bölge geneline hizmet vermeye devam etmektedir.  Zaman zaman yapılan anlaşmalarla bu hizmet bölge hatta ülke dışını da kapsayacak şekilde genişleyebilmektedir.

Resmi Web Sitesi

KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi ile ilgili ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız, hastanenin resmi web adresini ziyaret edebilirsiniz. Resmi web adresi için, http://www.ktu.edu.tr/farabi bağlantısına tıklayınız.


Sağlık Kurumlarının Kurallarına Uymayı İhmal Etmeyin.

Her sağlık kuruluşunun kendi özel kuralları olduğu gibi, sağlık kuruluşu olmaları nedeniyle hem kendilerinin hem de hasta ve yakınlarının uymaları gereken kuralları da vardır. Bu kuralların başında hastanın muayene olması gelmektedir. Muayene olma hakkı çok önemlidir. Çünkü, tahlil, tetkik gibi istemler ancak kişi muayene edildikten sonra istenebilir. BU istemleri yapabilecek tek kişi de kişiyi muayene eden hekimdir. “Muayene Olma Hakkı Nedir?başlıklı yazımda bu konu ile ilgili ayrıntılı bilgi verilmiştir.

Tahliller Konusunda Hataya Düşmeyin.

Tahliller, muayeneniz yapıldıktan sonra sizi muayene eden hekim tarafından istenebilir. Bu konuda hekiminize müdahale etmeyiniz. “Tahlilleri Kim İster ve Kim Değerlendirir?” başlıklı yazımda konuyla ilgili ayrıntılı bilgi mevcuttur.

KTÜ Farabi Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

KTÜ Farabi Hastanesi laboratuvar sonuçları için, hastanenin web sitesi üzerinden sonuçlara ulaşılabilir. Bu alana daha kolay ulaşabilmek için,KTÜ Farabi Hastanesi Laboratuvar Sonuçları  bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Laboratuvar Sonuçlarını Öğrenebilmek İçin Gerekenler

KTÜ Tıp Fakültesi laboratuvar sonuçlarını öğrenebilmek için kimlik numarasını, dosya numarasını ve kişiye özel şifrenizi bilmeniz gerekmektedir.


DİKKAT ! Hastalarımızın KTÜ Farabi Hastanesi’nde yapılmış olan tetkik ve laboratuvar bilgilerine ulaşabilmesi için TC Kimlik No, Hasta Dosya Numarası ve kişiye ait özel şifre bilgisine gereksinim vardır. Hastanın, Dosya Numarası ve Kişisel Şifre Bilgisini öğrenmek için Farabi Hastanesi Halkla İlişkiler Birimine şahsen müracaat etmesi gerekmektedir. Şifreler kişinin kendisinin müracaat etmesi halinde imzalı olarak kendisine teslim edilmektedir.

İlgili Sayfa İle İlgili Sorun Varsa?

KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi laboratuvar sistemi ile ilgili olarak her türlü sorun için ilgili hastaneyle iletişime geçmeniz gerekmektedir.  Sayfamızdan kaynaklandığını düşündüğünüz durumlar için ise [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Saygılarımla.

0 0 vote
Article Rating

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

7 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
halil kaya
halil kaya
3 Kasım 2018 17:14

hastanenizden tahlil sonuçlarını almak istiyorum TC kimlik dosya No var şifre itiyor hastalar şifre alabiliyor mu sadece doktorlara mı has teşekkür ederim

Sera birinci
Sera birinci
16 Şubat 2019 12:39

iyi gunler ben tahlil sonuclarimi gore billek icin Halak iliskilerden dosya numarayi vede sifreyi aldim ama site de acmiyor sonuclari lutfen yarfimci olurmusunuz

Nazmiye Karahasanoğlu
Nazmiye Karahasanoğlu
2 Eylül 2019 22:25

Merhaba, biz İstanbul da yaşıyoruz ve bayram tatili için Trabzon a geldik. Bayramdan önce muayeneyr gittik tahlil verdik.Sonuçlara ulaşmamız gerekiyor. İstanbul da başka hastaneye gittiğimiz de rapor karşılaştırmamız gerekiyor Şimdi biz İstanbul da bulunuyoruz. Orada iken şifre almadık. Tahlil sonuçlarımız başka nasıl ulaşabiliriz. Şimdiden ilginiz ve alakanız için teşekkür ederim.

Nazmiye Karahasanoğlu
Nazmiye Karahasanoğlu
5 Eylül 2019 09:01
Reply to  Hekimsel.com

Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim. Mesleğinizde, meslektaşlarınıza Mevlam kolaylık, başarılar versin. Hayırlı günler

error: İçerik korumalıdır.