Şu An Bulunduğunuz Sayfa Ana sayfa » Tahliller » Rize Özel Şar Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

Rize Özel Şar Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

Rize’deki Tek Özel Hastane

Bu yazı Rize Özel Şar Hastanesi laboratuvar sonuçları için hazırlanmıştır.Rize ilinde özel hastane olarak sadece RİZE ÖZEL ŞAR HOSPİTAL adındaki hastane hizmet vermektedir. Rize Özel Şar Hospital resmi adıyla hizzmet veren hastanenin ismini, yazımızda Rize Özel Şar Hastanesi olarak kullanmaktayız.

Resmi Web Sitesi

Rize Özel Şar Hastanesi‘nin resmi web sitesi içi bağlantıya tıklayınız.  Bu bağlantıya tıklayarak resmi web sitesine ulaşabilirsiniz. Bu sayede hastane hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.


Sağlık Kuruluşlarının Kurallarına Uymanız Gerekir.

Her sağlık kuruluşunun kendi özel kuralları olduğu gibi, sağlık kuruluşu olmaları nedeniyle hem kendilerinin hem de hasta ve yakınlarının uymaları gereken kuralları da vardır. Bu kuralların başında hastanın muayene olması gelmektedir. Muayene olma hakkı çok önemlidir. Çünkü, tahlil, tetkik gibi istemler ancak kişi muayene edildikten sonra istenebilir. BU istemleri yapabilecek tek kişi de kişiyi muayene eden hekimdir. “Muayene Olma Hakkı Nedir?başlıklı yazımda bu konu ile ilgili ayrıntılı bilgi verilmiştir.

Tahliller Konusunda Hataya Düşmeyin.

Tahliller, muayeneniz yapıldıktan sonra sizi muayene eden hekim tarafından istenebilir. Bu konuda hekiminize müdahale etmeyiniz. “Tahlilleri Kim İster ve Kim Değerlendirir?” başlıklı yazımda konuyla ilgili ayrıntılı bilgi mevcuttur. Ancak, yine de sizi muayene eden hekim dışında, kimsenin sizden tahlil siteme hakkı olmadığını belirteyim. Bunun anlamı konu komşunun tavsiyeleri ile, diyetisyen vs. gibi hekim dışı mesleklerin önerileri ile sizden hekiminiz tahlil istemeyecektir.  Ancak, siz hekiminize muayene için başvurduğunuzda, hekiminize şikayetlerinizin yanı sıra korkularınızdan veya kendi düşüncelerinizden de elbetteki bahsedebilirsiniz. Hekiminiz sizin anlattıklarınızı da dikkate yine kendi uygun görüğü şekilde alabilir.

Rize Özel Şar Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

Rize Özel Şar Hastanesi’nde sizden istenen tahlillerin laboratuvar sonuçları için, hastanenin web sitesi üzerinden sonuçlara ulaşılabilir. Bu alana daha kolay ulaşabilmek için, Rize Özel Şar Hastanesi laboratuvar sonuçları bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Laboratuvar Sonuçlarını Öğrenebilmek İçin Gerekenler

Rize Özel Şar Hastanesi sonuçları için kimlik numarası ve protokol numarası bilgilerini bilmeniz ve bunları istenilen bölüme girmeniz gerekmektedir.


İlgili Sayfa İle İlgili Sorun Varsa?

Rize Özel Şar Hastanesi laboratuvar sistemi ile ilgili olarak her türlü sorun için ilgili hastanenin 04642121103 no’lu telefonuna başvurabilirsiniz. Sayfamızdan kaynaklandığını düşündüğünüz durumlar için ise [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Saygılarımla.

0 0 vote
Article Rating

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
error: İçerik korumalıdır.