Trabzon Özel İmperial Hastanesi

Bu yazı, Trabzon Özel İmperial Hastanesi sonuçları için hazırlanmıştır.Trabzon ilindeki özel hastanelerden biri olan TRABZON ÖZEL İMPERİAL HASTANESİ ile ilgili ayrıntılı bilgileri resmi web sitesinden öğrenebilirsiniz.


Resmi Web Sitesi

Trabzon Özel İmperial Hastanesi’nin resmi web sitesi http://www.imperialhastanesi.com/ şeklindedir. Bu bağlantıya tıklayarak resmi web sitesine ulaşabilirsiniz. Bu sayede hastane hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sağlık Kuruluşlarının Kurallarına Uymanız Gerekir.

Her sağlık kuruluşunun kendi özel kuralları olduğu gibi, sağlık kuruluşu olmaları nedeniyle hem kendilerinin hem de hasta ve yakınlarının uymaları gereken kuralları da vardır. Bu kuralların başında hastanın muayene olması gelmektedir. Muayene olma hakkı çok önemlidir. Çünkü, tahlil, tetkik gibi istemler ancak kişi muayene edildikten sonra istenebilir. BU istemleri yapabilecek tek kişi de kişiyi muayene eden hekimdir. Bir hekim tarafından muayene olduktan sonra hekimin sizinle ilgili yapacağı yönlendirmelere göre teşhis ve tedavi işlemleriniz netleşecektir. Bu konu ile ilgili olarak “Muayene Olma Hakkı Nedir?” başlıklı yazımı okuyabilirsiniz. Muayene olmadan kendinize herhangi bir işlem uygulatma yoluna gitmeyin ve böyle istekleri de kabul etmeyin.


Tahliller Konusunda Hataya Düşmeyin.

Tahliller, muayeneniz yapıldıktan sonra sizi muayene eden hekim tarafından istenebilir. Bu konuda hekiminize müdahale etmeyiniz. “Tahlilleri Kim İster ve Kim Değerlendirir?” başlıklı yazımda konuyla ilgili ayrıntılı bilgi mevcuttur. Ancak, yine de sizi muayene eden hekim dışında, kimsenin sizden tahlil siteme hakkı olmadığını belirteyim. Bunun anlamı konu komşunun tavsiyeleri ile, diyetisyen vs. gibi hekim dışı mesleklerin önerileri ile sizden hekiminiz tahlil istemeyecektir.  Ancak, siz hekiminize muayene için başvurduğunuzda, hekiminize şikayetlerinizin yanı sıra korkularınızdan veya kendi düşüncelerinizden de elbetteki bahsedebilirsiniz. Hekiminiz sizin anlattıklarınızı da dikkate yine kendi uygun görüğü şekilde alabilir.

Trabzon Özel İmperial Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

Trabzon Özel İmperial Hastanesi  sonuçları için, hastanenin web sitesi üzerinden sonuçlara ulaşılabilir. Bu alana daha kolay ulaşabilmek için,Trabzon özel İmperial Hastanesi Laboratuvar Sonuçları  bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Laboratuvar Sonuçlarını Öğrenebilmek İçin Gerekenler

Trabzon Özel İmperial Hastanesi sonuçları için örnek numarasını bilmeniz ve bunu istenilen bölüme girmeniz gerekmektedir.

İlgili Sayfa İle İlgili Sorun Varsa?

Trabzon Özel İmperial Hastanesi laboratuvar sistemi ile ilgili olarak her türlü sorun için ilgili hastanenin 4444461 no’lu telefonuna başvurabilirsiniz. Sayfamızdan kaynaklandığını düşündüğünüz durumlar için ise [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Saygılarımla.


0 0 vote
Article Rating

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll Up
error: İçerik korumalıdır.
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x