Kullanım Koşulları

Yazının son güncellemesi 13 Mayıs 2020, güncellemeyi yapan Hekimsel.com Hekimsel.com kullanım koşulları : Hekimsel.com kullanım koşulları aşağıdaki maddelerden oluşmaktadır. Kullanım koşullarını dikkatlice okuyarak, hekimsel.com ile ilgili durumlarda bu koşullara uygun hareket etmeniz gerekmektedir. Hekimsel.com sitesinde, hekimsel bakış açısıyla sağlık alanı başta olmak üzere bir çok konuda kişisel bilgiler, tecrübeler, ürünlerin ve programların incelemeleri, bazı haberlerin, […]

Tanıtım

Yazının son güncellemesi 13 Mayıs 2020, güncellemeyi yapan Hekimsel.com

Kullanım Koşulları

Hekimsel.com kullanım koşulları :

Hekimsel.com kullanım koşulları aşağıdaki maddelerden oluşmaktadır. Kullanım koşullarını dikkatlice okuyarak, hekimsel.com ile ilgili durumlarda bu koşullara uygun hareket etmeniz gerekmektedir.

 • Hekimsel.com sitesinde, hekimsel bakış açısıyla sağlık alanı başta olmak üzere bir çok konuda kişisel bilgiler, tecrübeler, ürünlerin ve programların incelemeleri, bazı haberlerin, olayların ve etkinliklerin kamuoyuyla paylaşımları yayımlanmaktadır.
 • Hekimsel.com bilgilendirme amaçlı bir sitedir.
 • Hekimsel.com sitesinde kullanılan bazı görseller sadece bilgilendirme amaçlı olarak eklenmiş olup, ticari amaçla kullanılmamıştır. Görsellerin sahiplerinin hak talepleri olması durumunda, hekimsel.com iletişim adresinden ([email protected]) tarafımıza yapılan bilgilendirme sonrası, hak talebinin doğruluğu araştırılarak varılacak sonuca göre, karşı tarafın haklı olduğu sonucuna varılmışsa, hekimsel.com ilgili görsellerin değiştirleceğini yada tamamen yayından kaldırılacağını taahhüt eder.
 • Hekimsel.com sitesi içerisindeki özgün içeriklerin başka site ve mecralarda değiştirlerek dahi olsa izinsiz paylaşımı yasaktır.
 • Sitede yayımlanan içeriklere yapılan yorumlar ve bazı konularla ilgili kullanıcıların paylaştıkları görüşler tamamen kişilerin kendi sorumluluğunda olup, bu durumlarla ilgili olarak kişiler tarafından paylaşılan içeriklerle ilgili olarak hekimsel.com herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
 • Ayrıca, yukarıda bahsi geçen bölümlerde yer alan mesajların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olması durumunda, hekimsel.com bu içerikleri silmeye, varsa kişilerin üyeliklerini sonlandırmaya ve bu içerikleri yayımlamamaya , yayımlayanları ihbar etmeye yetkilidir.
 • Hekimsel.com sitesindeki bilgileri daha önceden haber vermeden istediği zaman tek taraflı olarak değiştirmeye, güncellemeye ve yayından kaldırmaya yetkilidir.
 • Hekimsel.com içeriğinin izin alınmadan veya kaynak gösterilmeden değiştirilerek dahi olsa herhangi bir şekilde kopyalanması, yayınlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır.
 • Hekimsel.com içeriklerinin içindeki hiç bir yanlışlıktan, eksiklikten, gecikmeden ya da içeriklerin yanlış anlaşılmasından ve bu durumlara bağlı oluşabilecek sorunlardan sorumlu değildir.
 • Hekimsel.com içerisinde yayımlanan bazı yazlıar ve bilgiler, o anda geçerli olan kanun ve diğer hukuki kurallara göre yayımlandığı tarihte geçerli olan hukuki duruma göre yayımlanmış olabilir. Bu tür konularla ilgili olarak, hukuki durumlarda olan değişikliklere bağlı olarak sitede verilen bilgiler güncellenmemiş ve eskimiş olabilir.
 • Hekimsel.com ile ilgili her türlü öneri, istek, şikayet ve hukuki istekler için [email protected] adresinden tarafımızla iletişime geçebilirsiniz.
 • Hekimsel.com‘un kullanım koşulları ile ilgili bu şartlara uyulması önemle rica olunur.

Gizlilik politikasına ulaşmak için tıklayınız.

Kullanım koşulları sadece yazılı olarak sitede bulunması için değil, siz değerli kullanıcılarımızın da riayet etmesi için sizlere yönelik olarak hazırlanmıştır. Karşılıklı hak sorunları yaşamamamız adına, kullanım koşulları dikkatlice okunarak uygulanmalıdır.

Teşekkürler.

Tanıtım

Scroll to Top
Tanıtım