Kişiselleştirilmiş Egzersiz Uygulamaları

Şununla paylaş: Yazı İçeriği1 Hareketsiz Kalmamak2 Kişisel Egzersiz Uygulamaları2.1 Sworkit2.1.1 Sworkit Uygulamasını Yüklemek2.1.2 Neden Sworkit ?2.1.2.1 “Neden ?” sorusunu ise programın web sitesinde şu şekilde cevaplamışlar.2.1.3 Özetle Hareketsiz Kalmamak Hareketsiz kalmamanız ve sağlıklı yaşam için elinizden geleni yapmanız için hem sizinle bilgi ve tecrübelerimi paylaşıyorum hem de cep telefonumda kullandığım ve memnun kaldığım programları sizlere […]

Hareketsiz Kalmamak Adına Kişiselleştirlmiş Egzersiz Uygulamalarına Göz Atın.

Hareketsiz Kalmamak

Hareketsiz kalmamanız ve sağlıklı yaşam için elinizden geleni yapmanız için hem sizinle bilgi ve tecrübelerimi paylaşıyorum hem de cep telefonumda kullandığım ve memnun kaldığım programları sizlere öneriyorum. Bu yazıda da kilonuzu ve sağlığınızı korumak için cep telefonlarında kullanabileceğiniz bazı kişiselleştirilmiş egzersiz uygulamaları programlarından bahsettim.

Kişisel Egzersiz Uygulamaları

Genel olarak sitede önerdiğim programlar ücretsiz programlar ya da programların ücretsiz versiyonları ama bazen programların ücretsiz versiyonları tamamen kaldırılıp, program tamamen ücretli hale geçmiş olabiliyor. Programları incelerken bu noktalara dikkat etmenizi isterim.

Konu kişiselleştirilmiş egzersiz programlarına gelince ise iş biraz daha ücretli yöne doğru ağır basıyor. Çünkü, gerçekten bu programların arkasında fazlaca emek var. Ama, yine de kaliteli programların ücretsiz versiyonları varsa onları da deneyebilirsiniz. Benim bu konuda kullanabildiğim uygulamalardan birisi sworkit adlı uygulama. Bu programı ücretsiz versiyonu varken kullanmıştım ve memnun kalmıştım. Şimdi ise bir çok özelliği ücretli olmuş.

Sworkit

Tanıtım Alanı

 Hareketsiz kalmamak adına kullanılabilecek bir egzersiz programı, Sworkit.

Sworkit Uygulamasını Yüklemek

Uygulamayı android cihazlarınız için indirmek için buraya tıklayınız. Sworkiti apple storedan indirmek içinse buraya tıklayınız.

Neden Sworkit ?

Uygulamanın her şeyden önce hekimsel.com’da paylaşmış olduğum Google Fit ve MyfitnessPal ile senkronizasyonu var. Bu sayede yapmış olduğunuz egzersizler otomatik olarak bu iki programa da yükleniyor.

Tanıtım Alanı

“Neden ?” sorusunu ise programın web sitesinde şu şekilde cevaplamışlar.

Sworkit (Ingilizce’de Simply Workout’dan türetilmiş) 5 ile 60 + dakika süren güç, yoga, pilates ve germe ekzersizlerini hiçbir ekipman yardımı olmadan yaptıran bir spor uygulamasıdır. Biz mazerete yer bırakmadan, her zaman, her yerde egzersiz yapmak için en basit yolu sağlamaya çalışıyoruz. Sworkit, iOS, Android ve Amazon’da ücretsiz olarak bulunur. Sworkit, piyasadaki diğer spor uygulamalarının ötesinde her kullanıcıya özelleştirme ve kişiselleştirmede yepyeni bir düzey sağlar.

Sworkit özel egzersiz oluşturucu hem acemilerin ve hem de profesyonellerin kullanımına uygundur. (örn Fiziksel terapistler, kişisel eğitmenler, beden eğitimi öğretmenleri, doktorlar, vb) 170’in üzerinde farklı egzersizden olusan ve büyüyen bir kütüphaneye yeni programlar eklenebilir veya paylasılabilir. Bir müzik çalma listesi oluşturmak kadar kolaydir.

Sworkit Kişiselleştirilmiş Egzersizdir

Özetle

Uygulama, kendinize göre egzersiz tiplerini, sürelerini seçebildiğiniz, zamandan başka bir şeye ihtiyaç duymadığınız, her yerde yapabileceğiniz egzersiz videolarından oluşmaktadır. Zamandan başka bir şeye ihtiyacınız yok. Ama, ne yazık ki bahaneler üreterek bu uygulamadan ve sonuçlarından da uzak kalabilirsiniz. Bu tür bahaneler üreten bir kişiyseniz, zamanın yanında iradenize de hakim olarak ve gerekirse inatlaşarak programı bir süre kullanmanızı ısrarla tavsiye ediyorum.

Programı yükledikten itibaren, programın yerinde ve yeterli yönlendirmelerini yaparak, hızlı bir şekilde programı kullanabilecek hale gelebiliyorsunuz. Ama, mutlaka, kullanıyorsanız Google Fit ve MyFitnessPal adlı programlarla senkronizasyon yapabilmeniz için programlara gerekli izinleri verin.

Saygılarımla.

Tanıtım Alanı

Bir yorum yapın.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Tanıtım Alanı
Bağlantıyı kopyala