İletişim: Hekimsel.com E-ileti Bulunağı

Hekimsel.com iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz bölüm.

Tanıtım

Yazının son güncellemesi 11 Nisan 2021, güncellemeyi yapan Hekimsel.com

Hekimsel.com sitesinin logosu. Bakış açısı hekimsel

Hekimsel, ele aldığı konuları hekimsel bakış açısıyla yorumlayan bir bilgiliktir. Hekimsel bakış açısının önde tutulduğu bu alanda, yazı ve yorumlarınız yayınlanabilir. Yazılarınızın bu bilgilikte yayınlanması için, öncelikle bu bağlantıda yapılan bilgilendirmeyi okuyun. Yorumlarınızı ise, genel kurallara uymak koşuluyla, ilgili yazının altındaki yorum alanına yazabilirsiniz. Hekimsel ile iletişim kurmak için, [email protected] ileti bulunağı kullanılabilir. Hekimsel “Kullanım Koşulları” ve “Gizlilik Yöneltisi” için ilgili bağlantılara tıklayınız.

Tanıtım

Görsel Kaynağı:

Görseli Gerd Altmann Pixabay‘a yükledi.

Tanıtım

5 thoughts on “İletişim: Hekimsel.com E-ileti Bulunağı”

 1. Merhaba, 21 nisan saat 10.15 de sağlık ocağında kan tahlili yaptırdım. 22 nisan da sonuç çıkar diye söylendi. Fakat halâ sonuç çıkmamış. Sorun nedir ? Yardımcı olur musunuz?

  1. Bu konuda, tekrar ilgili aile hekimliği birimine ya da İl Sağlık Müdürlüğü’ne başvurmanız gerekmektedir.

 2. selamun aleykum hocam ben ufuk ağırman ben maddıden yattım aetemde 2 cıye de saglık bakanı dava actı derhal yatmasılazım felan 2 cıye mahkemeye cıktık mahkeme hastaneye sevk ettı bana saglık rapor heyetı gırdım ondan sonra 2 cıye yatırdılar ben calısamıyorum artık hayatım bıttı engel raporu nasıl alabılırım marısa baglanmak ıcın hıc calısamıyom denedım kac defa olmnadı kafayı yemek uzereyım sıgarayı bıle mınlet den dılenıyom napmam lazım bana bır yardımcı olun

  1. Aleyküm selam. Engelli sağlık raporu başvurusu için ilgili yönetmelikte;

   “Erişkinler İçin Engellilik Sağlık Kurulu Raporunun düzenleme usulü

   MADDE 8 – (1) Engelli sağlık kurulu raporu düzenlenmesi için;

   a) Birey veya vasisi, başvuru dilekçesi ile rapor vermeye yetkili olan sağlık kuruluşuna başvurur. Değerlendirme için bireyin ve/veya vasisinin sağlık beyanına uygun olarak ilgili poliklinikler belirlenerek süreç başlatılır.” açıklaması yapılmıştır. Burada söz konusu olan yetkili sağlık kurumlarını görmek için, tıklayınız.

Bir yorum yapın.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Tanıtım