Şu An Bulunduğunuz Sayfa Ana sayfa » Yazılar » Hekimsel Misafir Yazar Sistemi

Misafir Yazar Olmak İster Misiniz?

Bilgisayar Ağlarında Yazılarınız Okunsun İster Misiniz?

Siz de bilgisayar ağları dünyasında yazılarınız bulunsun, düşünceleriniz diğer insanlarla paylaşılsın isterseniz, sağlıkla ilgili konularda hekimsel.com sitesine yazılarınızı yayınlanmak üzere gönderebilirsiniz. Hekimsel misafir yazar sistemi hakkında bilgi almak için bu yazıyı okuyun.

Hekimsel Sitesinde Yazı Paylaşma Şartları

 1. Hekimsel.com sitesinde size ait, sizin tarafınızdan yazılmış, sizin kendi duygu ve düşüncelerinizi yansıtan, sağlıkla ilgili yazılarınızı gönüllülük esasına göre hekimsel misafir yazar sistemi içinde paylaşmak için, hekimsel.com’a e-posta yoluyla başvurabilirsiniz.
 2. E-posta ile başvuruda kendi gerçek adınızı, soyadınızı, iletişim bilgilerinizi, kısa özgeçmişinizle birlikte sadece hekimsel.com ile paylaşmanız gerekmektedir. Bu bilgiler, sitede paylaşılmayacaktır.
 3. Sitede paylaşılan yazılarınız, isterseniz belirleyeceğiniz bir takma ad ile yayınlanabilir. Ayrıca, yazınızla birlikte yayınlanmasını istediğiniz, iletişim bilgilerinizi de e-postada paylaşabilirsiniz.
 4. Yazılarınızın tercihen sağlık alanıyla ilgili olması beklenir.
 5. Hekimsel.com sitesinde yayınlanmak üzere site e-posta adresine göndereceğiniz yazılar, editör tarafından değerlendirilerek sitede yayınlanıp yayınlanmayacağına karar verilir.
 6. Yazıların ve varsa görsel gibi eklerinin telif haklarına uygun olması gerekmektedir.
 7. Yazıların genel ahlak kurallarına uygun olması gerekmektedir. Ayrımcılık, bölücülük ve bir kişiye, kuruma veya zümreye hakaret içeren yazılar sitede yayımlanmayacaktır. Ayrıca, yazıların siyasi özellik taşımaması da gerekmektedir.
 8. Editör tarafından yayınlanmasına karar verilen yazılar, sizin adınıza veya (sizin belirlediğiniz bir takma adla) sitede yayınlanır.
 9. Yazıların sitede yayınlanma süreleri ile ilgili bir kısıtlama yoktur. Ancak, gerek görüldüğünde yazılar yayından kaldırılabilir. Bu gereklilikle ilgili hekimsel.com herhangi bir açıklama yapmak zorunda değildir. Yayından kaldırılan yazılar, hekimsel.com tarafından ek bir izne gerek duyulmadan yeniden sitede yayımlanabilir.
 10. Editör tarafından yayınlanması uygun görülmeyen yazılar tarafınıza geri iade edilir. Bu süreçte, hekimsel.com sitesi herhangi bir açıklama yapmak zorunda değildir. İade edilen yazılar, hekimsel.com sitesinde yayınlanmaz.
 11. Yayınlanan ya da yayınlanmayan yazılarınız için herhangi bir ücret ödemesi yapılmaz. Sitede yazılar gönüllülük esasına göre yayınlanır.
 12. Yazılarla ilgili editör kontrolü sırasında gözden kaçabilen telif hakkı, genel ahlak kurallarına uygunsuzluk gibi durumlarda sorumluluk yazara ait olup, bu tür durumlarda yazı belirli bir süre için (düzeltmelerin uygulanması için) ya da süresiz olarak yayından kaldırılabilir.
 13. Editör kontrolü sırasında editör yazıda değişiklik yapma hakkına sahiptir. (editör yapmış olduğu değişikliklerden sorumludur.) Ayrıca, yazı eklerini kullanma veya kullanmama ya da bunların yerine farklı ekler kullanma hakkına da sahiptir.
 14. Editörün yapacağı değişiklikler yazının içeriğini, anlamını ve orjinalliğini bozmayacak şekilde olacaktır.
 15. Yazının yazar tarafından yazılmış halinin güncel tıp bilimine aykırı olmaması beklenir. Ancak, yeni bilimsel makaleler veya araştırmalar kaynak gösterilerek, yazarın bu konudaki düşünceleri de yayımlanabilir.
 16. Hekimsel.com bu şartları her an değiştirebilme ve düzenleyebilme haklarını saklı tutar.

Yazımı Nereye Göndermem Gerekiyor?

Yukarıdaki şartları kabul ediyorsanız, hekimsel misafir yazar sisteminde yazılarınızı paylaşmak için, yazınızı [email protected] adresine word dosyası olarak gönderebilirsiniz. yazınız hekimsel.com editörü ve tıbbi danışmanı tarafından incelenerek tarafınıza bilgi verilecektir.

Hekimsel.com Kullanım Koşulları

Hekimsel.com sitesinin genel kullanım koşulları sayfasını da ziyaret ederek, site kullanımı ile ilgili olarak da bilgi alabilirsiniz.

Hekimsel.com

0 0 vote
Article Rating

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
error: İçerik korumalıdır.