Hekimsel Konuk Yazar Bilgilendirmesi

Hekimsel.com sitesinde yazılarınız paylaşılsın istiyorsanız, buradan şartları gözden geçirebilirsiniz.

(Last Updated On: 5 Haziran 2023)

Siz de bilgisayar ağlarında yazılarınız bulunsun, düşünceleriniz diğer insanlarla paylaşılsın istiyor musunuz? Bunun için, yazılarınızı sağlıkla ilgili konularda hekimsel.com‘a gönderin. Ayrıca, hekimsel konuk yazar bilgilendirmesi için yazıyı okumanız yeterlidir.

Hekimsel’de Yazı Paylaşma Koşulları

Tanıtım Alanı

 1. Yazılarınızı gönüllülük koşuluyla, konuk yazar olarak paylaşmak için, hekimsele e-ileti ([email protected]) yoluyla başvurabilirsiniz.
 2. E-ileti ile başvuruda kendi gerçek adınızı, soyadınızı, iletişim bilgilerinizi, kısa özgeçmişinizi yalnızca hekimselle paylaşırsınız. Bu bilgiler, herkese açık paylaşılmayacaktır.
 3. Yazınız, isterseniz belirleyeceğiniz takma adla, yayınlabilir. Ayrıca, yazınızla birlikte yayınlanmasını istediğiniz, iletişim bilgilerinizi de e-ileti ile paylaşabilirsiniz.
 4. Yazıların, sağlık alanıyla ilgili ve ilintili olması yeğlenir.
 5. E-iletiyle gönderilenler, hekimselce değerlendirilerek yayınlanıp yayınlanmayacağına onay verilir.
 6. Ayrıca, yazıların ve varsa görsel gibi eklerinin telif haklarına uygun olması gerekmektedir.
 7. Yazıların genel kurallara uygun olması gerekmektedir. Ayrımcılık, bölücülük içeren ve bir kişiyi, kurumu veya topluluğu aşağılayan yazılar yayımlanmayacaktır. Ayrıca, yazıların ülke yönetimiyle ilgili olmaması da gerekmektedir.
 8. Onay verilen yazılar, sizin adınıza (seçiminize bağlı olarak takma adınıza) yayınlanmaktadır.
 9. Yazıların yayınlanma süreleri ile ilgili bir kısıtlama yoktur. Ancak, gerek görüldüğünde yazılar yayından kaldırılmaktadır. Bu gereklilikle ilgili hekimselce herhangi bir açıklama yapılmamaktadır. Yayından kaldırılan yazılar, hekimselce ek bir izne gerek duyulmadan yeniden yayınlanmaktadır.
 10. Hekimselce yayınlanması uygun görülmeyen yazılar hekimselde yayınlanmamaktadır.
 11. Yayınlanan ya da yayınlanmayan yazılarınız için herhangi bir ücret ödemesi yapılmamaktadır. Yazımız yayınlanırsa, gönüllülük koşuluyla yayınlanmaktadır.
 12. Yazılarla ilgili onay sürecinde, gözden kaçabilen telif hakkı, genel kurallara uygunsuzluk gibi durumlarda, sorumluluk yazara ait olup, bu tür durumlarda yazı belirli bir süre için (düzeltmelerin uygulanması için) ya da süresiz olarak yayından kaldırılmaktadır.
 13. Gözden geçirme sırasında, hekimsel yazıda değişiklik yapma yetkisini kullanmaktadır. (Hekimsel yapmış olduğu değişikliklerden sorumludur.) Ayrıca, yazı eklerini kullanma veya kullanmama ya da bunların yerine başka ekler kullanma yetkisini de kullanmaktadır.
 14. Hekimselin yapacağı değişiklikler yazının içeriğini, anlamını ve özgünlüğünü bozmayacak biçimde olacaktır.
 15. Yazının, yazarca yazılmış durumunun güncel tıp bilimine aykırı olmaması beklenmektedir. Ancak, yeni bilimsel yazılar veya araştırmalar kaynak gösterilerek, yazarın bu konudaki düşünceleri de yayınlanmaktadır.
 16. Hekimsel, bu koşulları her an değiştirebilme ve düzenleyebilme yetkilerini saklı tutar.

Yazımı Nereye Göndermem Gerekiyor?

Yukarıdaki koşulları kabul ediyorsanız, hekimsel konuk yazar düzeninde yazılarınızı paylaşmak için, yazınızı [email protected] adresine gönderebilirsiniz. Yazınız, hekimselce incelendikten sonra size bilgi verilecektir.

Hekimsel Konuk Yazar Düzeni ve Hekimsel.com Kullanım Koşulları

Hekimsel.com genel kullanım koşulları bölümünü de gözden geçirerek, hekimsel kullanımıyla ilgili olarak bilgi alabilirsiniz.

Tanıtım Alanı

Görsel Kaynağı

Görseli StockSnap Pixabay‘a yükledi.

Hekimsel.com

Tanıtım Alanı

Bir yorum yapın.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

!!! Tanıtım Engelleyici Uyarısı !!!

Tarayıcınızda tanıtım engelleyici kullanmaktasınız. Hekimsel.com giderlerini,  hekimsel.com üzerinden yayınlanan tanıtımlardan elde ettiği gelirlerle karşılamaktadır. Hekimsele  destek olmak için bu engelleyiciyi en azından hekimsel için kullanmayınız.

Scroll to Top
Tanıtım Alanı
Bağlantıyı kopyala