Rize Aile Hekimliği Tahlil Sonuçları

Aile Hekimliği Tahlil Sonuçları Hangi Deneyliklerde Çalışılıyor?

Aile hekimliği birimindeki tabip, yaptırılmasını uygun gördüğü çözümlemeler için, genellikle “Halk Sağlığı Laboratuvarları” ile anlaşma yapar. Ancak, halk sağlığı deneyliğiyle anlaşması olmayan birimler de vardır. Ayrıca, yazıdaki bağlantılardan, başka deneylik sonuç arayüzlerine de erişim sağlanır.

Aile Hekimliği Tahlil Sonuçları Başka Nereden Görülebilir?


Burada yönlendirildiğiniz alan dışında E-nabız uygulamasından da çözümleme sonuçlarına erişilebilir. Ancak, kimi durumlarda, e-nabız’a bu bilgilerin yansıması gerçekleşmez. E-nabız uygulamasıyla ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Sonuçlara Erişemediyseniz Gözden Geçirmeniz Gerekenler Nelerdir?

Öncelikle, yazıda adı geçen, aile hekimliği biriminin, Aile Sağlığı Merkezlerindeki aile hekimliği birimi olduğu unutulmamalıdır. Aile hekimliği birimleri tabipleri, hastane gibi sağlık kurumlarında çalışan tabipler değildirler. Hastanedeki bir aile hekimliği bölümüne başvurduysanız ve sizden çözümleme istendiyse, sonuçları, hastanenin geçerli ağ alanından veya e-nabız üzerinden görebilirsiniz.

Sonuçlara ulaşmadaki sorunların çözümü için, başlıklar altındaki yönlendirmeleri uygulayınız. Ancak, yönlendirmeleri uygulayarak, çözüme ulaşamadıysanız, hekimsel ile iletişime geçiniz ([email protected]).

Çözümleme Sonuç Alanı Açılmıyor Mu?

Bağlantıya tıklandığında, yeni alan açılmadıysa, sorun hekimsel kökenli olabilir. Ayrıca, yönlendirilme yapılan alanın bilgileri değiştiğinde de benzer sorun ortaya çıkar. Bu tür durumlar için, hekimsel ile iletişime ([email protected]) geçin. Yönlendirme yapılıyor, gerekli bilgileri doğru girseniz de, yanlış bilgi girildiği belirtiliyorsa, aile hekimliği biriminde daha önce ve şimdi çözümleme yaptırmamış olabilirsiniz.

Sonuçlar Düzgün Görünmüyorsa?

Yönlendirme yapılıyor ama, açılan alanda sonuçlar düzgün görülemiyorsa, yönlendirilmiş olduğunuz alanın özellikleri ile ilgili bir durum vardır. Ayrıca, bu durum özellikle küçük aygıtlarda ortaya çıkmaktadır. Safari tarayıcısında sorun oluşuyorsa, masaüstü görünüme geçerek deneyin. Ancak, bir değişiklik olmazsa, chrome tarayıcı indirerek, yeniden deneyin. Yine olmadıysa, chrome tarayıcıda masaüstü görünüme geçin. En iyi sonuçlar chrome veya firefox tarayıcılarla elde edilmektedir. Android işletimli bir aygıtta aynı sorunu yaşıyorsanız, chrome tarayıcıda masaüstü görünüme geçin.

Çözümleme Sonuçları Yoksa?

Öncelikle, sizden içeriğin alındığı ili doğru seçmiş olduğunuzu gözden geçirin. Ancak, il seçimi doğruysa, istenilen bilgileri doğru girip girmediğinizi gözden geçirin. Ayrıca, aile hekimliği biriminin halk sağlığı deneyliğiyle anlaşması olduğundan emin olun. Bunun için, kendi aile hekiminizle görüşün. Yönlendirildiğiniz alanların hekimsel ile doğrudan ilgisi olmadığını unutmayın. Bu nedenle, alanlarla ilgili düzeltme gereken durumlarda, alanın kullanıcısı olan kurumla iletişime geçmek gerekecektir. Bu kurum da genellikle, ilin sağlık yöneticiliğidir. Böyle bir durumda, ilgili ilin sağlık yöneticiliğinin geçerli ağ alanına girerek, burada “iletişim” başlığı altındaki bölümde belirtilen iletişim yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Scroll to Top